Legjobb női mellékszereplő: Kerekes Éva, Patika,
Színikritikusok Díja, 2019.

Legjobb férfi mellékszereplő: Znamenák István, Patika, Színikritikusok Díja, 2019.

Életműdíj: Pogány Judit,
Színikritikusok Díja, 2019.

Legjobb előadás: A hattyú,
Vidor fesztivál, 2018.

Legjobb rendezés: A hattyú (Polgár Csaba),
Vidor fesztivál 2018.

Legjobb jelmez és díszlet:: A hattyú (Izsák Lili),
Vidor fesztivál, 2018.

Legjobb női mellékszereplő: Für Anikó, A hattyú,
Vidor fesztivál, 2018.

Legjobb női mellékszereplő: Csákányi Eszter, Secondhand, POSZT, 2019.

Legjobb dramaturgi munka: Gábor Sára és a Társulat, Secondhand, POSZT, 2019.

 

Gábor Miklós-díj: Csuja Imre
Shakespeare: IV. Henrik című előadásban nyújtott IV. Henrik és Falstaff alakításáért

Legjobb színházi zene: Kákonyi Árpád
(a Mesél a bécsi erdő zenéjéért)
Színikritikusok-díja 2016.

Legjobb előadás: Mesél a bécsi erdő
POSZT 2017.

Legjobb női mellékszereplő: Für Anikó
(a Mesél a bécsi erdőben nyújtott alakításáért)
POSZT 2017.

Legjobb jelmez: Ignjatovic Kristina
(a Mesél a bécsi erdő jelmezeiért)
POSZT 2017.

Legjobb színházi zene: Kákonyi Árpád
(a Mesél a bécsi erdő zenéjéért)
POSZT 2017.

Legjobb előadás: e föld befogad avagy SZÁMODRA HELY
Színikritikusok-díja 2015.

Legjobb rendezés: Bagossy László
Hamlet
Színikritikusok-díja 2014.

Legjobb női főszereplő: Szandtner Anna
Stuart Mária
Színikritikusok-díja 2014.

Legjobb jelmez: Izsák Lili, Kálmán Eszter
Stuart Mária
Színikritikusok-díja 2014.

Legjobb színházi zene: Kovács Márton
A képzelt beteg
Színikritikusok-díja 2014.

Legjobb díszlet: Fodor Viola
A képzelt beteg
POSZT 2014

Legjobb dramaturg: Mohácsi István és Mohácsi János
A képzelt beteg
POSZT 2014.

Legjobb színházi zene: Kovács Márton
A képzelt beteg
POSZT 2014.

Legjobb gyerekelőadás: Csoda és Kósza
VII. Kaposvári ASSITEJ Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálén az Oktatásfejlesztő és Kutató Intézet Köznevelési Díja, 2014.

Gábor Miklós-díj: Gálffi László
Shakespeare: A vihar című előadásban nyújtott Prospero alakításáért

Legjobb férfi főszereplő: Polgár Csaba
Peer Gynt
POSZT 2013.

Legjobb dramaturg: Gáspár Ildikó
Peer Gynt
POSZT 2013.

Legjobb jelmeztervező: Nagy Fruzsina
Peer Gynt
POSZT 2013.

Különdíj az előadás zenéjéért: Matkó Tamás
Peer Gynt
POSZT 2013.

A legjobb zenés/szórakoztató előadás
Liliomfi
Színikritikusok díja 2013.

A legjobb jelmeztervező: Remete Kriszta
Liliomfi
Színikritikusok díja 2013.

A legjobb színházi zene: Kovács Márton
Liliomfi
Színikritikusok díja 2013.

Legjobb rendezés: Bagossy László
Dürrenmatt: János király
Színikritikusok Díja 2010-2011

Legjobb jelmez: Ignjatovic Kristina
A János király című előadás jelmezéért
Színikritikusok Díja 2010-2011

Különdíj: Bíró Kriszta
A nőNYUGAT című előadás létrehozásáért
Színikritikusok Díja 2010-2011

Capitano-díj
A legjobb nagyszínpadi rendezés – Bagossy László
Dürrenmatt: János király
VIDOR Fesztivál, 2011.

Pantalone-díj
A két legkirályibb király – Gálffi László és Debreczeny Csaba
Dürrenmatt: János király
VIDOR Fesztivál, 2011.

Legjobb rendezés: Bagossy László
Színikritikusok Díja 2009-2010 Kasimir és Karoline

Legjobb női főszereplő (megosztva): Kerekes Éva
Színikritikusok Díja 2009-2010 Arturo Ui…..

Legjobb női mellékszereplő: Hámori Gabriella
Színikritikusok Díja 2009-2010 Kasimir és Karoline

Legjobb díszlet: Ambrus Mária
Színikritikusok Díja 2009-2010 Arturo Ui…

Legjobb jelmez: Benedek Mari
Színikritikusok Díja 2009-2010 többek között az Arturo Ui… című előadás jelmezéért

Capitano-díj: Ascher Tamás a Bohémélet rendezéséért
A legjobb rendezésért és színpadi összhatásért
VIDOR Fesztivál 2010.

Legjobb rendezés: Bagossy László
Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline
2010. POSZT

Legjobb női főszereplő: Kerekes Éva
Bertolt Brecht: Arturo Ui feltartóztatható felemelkedése
2010. POSZT

Legjobb női epizódszereplő: Hámori Gabriella
Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline
2010. POSZT

Legjobb díszlet: Ambrus Mária
Bertolt Brecht: Arturo Ui feltartóztatható felemelkedése
2010. POSZT

Legjobb jelmez:Ignjatovic Kristina
Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline
2010. POSZT

Legjobb színpadi szöveg:Parti Nagy Lajos
Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline - fordításáért
2010. POSZT

Közönség zsűri legjobb előadás díj
Ödön von Horváth: Kasimir és Karoline
2010. POSZT

Legjobb zenés/szórakoztató előadás: Joulian Crouch – Phelim McDermott – The Tiger Lillies: Jógyerekek képeskönyve
Színikritikusok Díja 2008/2009

Legjobb férfi mellékszereplő: Széles László
Színikritikusok Díja 2008/2009 (Joulian Crouch – Phelim McDermott – The Tiger Lillies: Jógyerekek képeskönyve 2009., Feydeau: A hülyéje 2008.)

Legjobb maszk és jelmez: Nagy Fruzsina
Színikritikusok Díja 2008/2009 (Joulian Crouch – Phelim McDermott – The Tiger Lillies: Jógyerekek képeskönyve 2009.)

Fővárosi Önkormányzat különdíja: Ötvös András
Heinrich von Kleist: Homburg herceg 2009.

Arlecchino-díj: Kerekes Éva
2009. VIDOR Fesztivál, A hülyéje című előadásban nyújtott, aprólékosan kidolgozott, fergeteges, ellenállhatatlan alakításáért.

Legjobb rendezés: Ascher Tamás
2009. POSZT ( Joulian Crouch - Phelim McDermott - The Tiger Lillies: Jógyerekek képeskönyve 2009.)

Legjobb maszk és jelmez: Nagy Fruzsina
2009. POSZT ( Joulian Crouch - Phelim McDermott - The Tiger Lillies: Jógyerekek képeskönyve 2009.)

Legígéretesebb pályakezdő: Dömötör András (rendezőként)
Színikritikusok díja 2006/2007 (Shakespeare: Vízkereszt vagy bánom is én vagy amit akartok vagy... 2006)

A 2006-2007 évad legjobb Shakespeare alakítása: Pogány Judit
2006. Gábor Miklós-díj (Shakespeare: Vízkereszt vagy bánom is én vagy amit akartok vagy... 2006)

Legjobb előadás: Tasnádi István: FINITO
2007. POSZT

Legjobb női főszereplő: Für Anikó
2007. POSZT (Tasnádi István: FINITO 2007.)

Legjobb férfi epizódszereplő: Debreczeny Csaba
2007. POSZT (Tasnádi István: FINITO 2007.)

Legjobb jelmez: Izsák Lili
2007. POSZT (Tasnádi István: FINITO 2007.)

Legjobb előadás: Tasnádi István: FINITO
2007. Szentendre – Teátrum-díj

Legjobb rendezés: Mácsai Pál
2007. Happy Art Fesztivál: Capitano-díj (Tasnádi István: FINITO 2007.)

Legjobb új magyar dráma: Tasnádi István: FINITO
Színikritikusok díja 2006/2007

Legjobb férfi mellékszereplő: Debreczeny Csaba
Színikritikusok díja 2006/2007 (Tasnádi István: FINITO 2007.)

Különdíj a Finito zenéjéért: Horváth Károly
Színikritikusok díja 2006/2007 (Tasnádi István: FINITO 2007.)

Legjobb férfi alakítás: Széles László
2007. Happy Art Fesztivál: Arlecchino-díj
(Szép Ernő: Kávécsarnok - Tűzoltó és Tasnádi István: FINITO című előadásokban nyújtott színészi alakításáért )

Legjobb női alakítás: Hámori Gabriella
2006. Vidor Fesztivál: Colombina-díj,
(Az üvegcipő című előadásban nyújtott színészi alakításáért)

Legjobb női epizódszereplő: Für Anikó
2006. Vidor Fesztivál: Smeraldina-díj,
(Az üvegcipő című előadásban nyújtott színészi alakításáért)

A III. Gyermekszínházi Biennálé fődíjas előadása:
Bagossy László: A Sötétben Látó Tündér 2005/2006
Játssza: Pogány Judit

Legjobb gyerekelőadás:
Bagossy László: A Sötétben Látó Tündér
Játssza: Pogány Judit
Színikritikusok díja 2005/2006

Legjobb női alakítás: Hámori Gabriella
Színikritikusok díja 2005/2006 (Euripidész: Élektra 2006.)

Legjobb férfi epizódszereplő: Fodor Tamás
Színikritikusok díja 2005/2006 (Euripidész: Élektra 2006.)

Legjobb női alakítás: Hámori Gabriella
(Molnár Ferenc: Az üvegcipő és Euripidész: Élektra 2006.)
A Főváros Színházi Díja 2006.

Legjobb női epizódszereplő: Für Anikó
2006. POSZT (Schimmelpfennig: Nő a múltból 2006.)

Legjobb női alakítás: Kerekes Éva
2006. POSZT MASZK díj, (Schimmelpfennig: Nő a múltból 2006.)

Legjobb 30 év alatti színésznő: Hámori Gabriella
2004. POSZT (Csehov: Sirály)

Legjobb női mellékszereplő: Béres Ilona
Színikritikusok díja 2002/2003 ( Puskin: Borisz Godunov 2002.)

Legjobb női alakítás: Kerekes Éva
2002. POSZT: MASZK díj, (Molnár Ferenc: A testőr 2001)

Különdíj a "Madách Kamara új műsoráért”: Mácsai Pál
Színikritikusok díja 2001/2002

Legjobb jelmez: Füzér Anni
2003. POSZT (Howard Barker: Jelenetek egy kivégzésből 2002.)

Legjobb női alakítás: Udvaros Dorottya
2003. POSZT: MASZK díj, (Howard Barker: Jelenetek egy kivégzésből 2002.)